Nabídka práce > MECHANIK | I bez praxe!

MECHANIK | I bez praxe!

Náplň práce

Pro lídra ve svém oboru - automotive, hledáme zkušené i nezkušené kandidáty na pozici MECHANIK!

Mechanik se u nás bude starat o
- Preventivní a operativní údržbu strojů a zařízení ve výrobě
- Podílí se na zlepšovacích procesech ve výrobě
- Zajišťuje servis a montáž zařízení
- Práce v nepřetržitém režimu

Požadavky

- Budeme rádi, máte-li na pozici Mechanik již zkušenost, ale hledáme i šikovné ABSOLVENTY - vše potřebné Vás naučíme
- Vyučení technického směru
- Znalost technické dokumentace

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 47000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Měsíční prémie až 3600 Kč - Až 30 000 Kč za docházku - Nadstandardní příplatky za přesčasy a víkendy - Příspěvek na dopravu až 2500 Kč - Benefitní karta nabitá na 6 000 Kč ročně - Dotované stravování v naší jídelně (za oběd zaplatíte maximálně 36 K
  • Místo pracoviště: Ostrava