Nabídka práce > Advokátní koncipient v advokátní kanceláři

Advokátní koncipient v advokátní kanceláři

Náplň práce

Hledáme novou posilu do našeho týmu! Advokátní kancelář PRÁVA ŘIDIČE, která má více jak 30leté zkušenosti specializující se především na oblast dopravního práva, hledá schopného a motivovaného advokátního koncipienta (vhodné i pro absolventy), který je připraven poskytovat profesionální právní služby a zastupovat klienty s vášní pro právo a spravedlnost.

Požadavky

Právnické vzdělání (magisterský titul v oboru právo podmínkou)
Vysoké pracovní nasazení, spolehlivost a flexibilitu
Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
Schopnost samostatné práce i práce v týmu
Řidičské oprávnění skupiny B podmínkou
Znalost anglického jazyka výhodou, ne však podmínkou

Nabízíme

Příležitost získat praxi v oblasti práva a širokou paletu zkušeností včetně přímého jednání s klienty
Práci v dynamickém a respektovaném právním týmu
Možnost osobního a profesního růstu
Podporu při přípravě na advokátní zkoušky
Konkurenceschopné platové ohodnocení a bonusy za výkon
Osobní automobil pro pracovní i soukromé využití
Možnost práce z domova

Další informace

Pokud máte chuť stát se součástí našeho týmu, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis.

Těšíme se na vaše přihlášky!

PRÁVA ŘIDIČE, Advokátní kancelář s.r.o.

Informace o pozici

  • PRÁVÁ ŘIDIČE, Advokátní kancelář s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Právní služby,
  • Požadované vzdělání:
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Absolventy