Nabídka práce > Chovatel/ka zvířat, ošetřovatel/ka zvířat (dojič, dojička).

Chovatel/ka zvířat, ošetřovatel/ka zvířat (dojič, dojička).

Náplň práce

Náplní práce je práce chovatele/ky a ošetřovatele/ky zvířat u dojnic (dojič, dojička).
Zajímavá práce se žáky oborů agropodnikání a zemědělec-farmář.
Možnost práce pro rodinného příslušníka.

Požadavky

trestní bezúhonnost
zdravotní způsobilost

Nabízíme

Co Vám můžeme nabídnout?
příspěvek z FKSP (obědy, penzijní připojištění)
zvýhodněná strava
firemní oblečení k dispozici
zajímavá práce se žáky oborů agropodnikání a zemědělec-farmář
mnoho dalších výhod práce ve škole
k dispozici služební byt za výhodné nájemné

Další informace

Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141, Školní farma Na Zemědělce nabízí pracovní pozici – Chovatel/ka zvířat, ošetřovatel/ka zvířat (dojič, dojička).

Úvazek - 1.

Doba – neurčitá.

Popis nabídky

Vzdělání – min. vyučen v oboru nebo praxe v oboru.

Požadavky:

Hrubý plat
29 500,- - 32 500,- Kč/měsíc.

Nástup
Od 1. 2. 2024.

Kontakt
Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků
Kontakt: Stanislava Valdmanová, DiS., telefon: 376 326 269, e-mail: valdmanova@sszpkt.cz

Těšíme se na Vás!

Ing. Vladislav Smolík, ředitel

  • Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Zemědělství, lesnictví, ekologie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 29500-32500
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: příspěvek z FKSP (obědy, penzijní připojištění) zvýhodněná strava firemní oblečení k dispozici zajímavá práce se žáky oborů agropodnikání a zemědělec-farmář mnoho dalších výhod práce ve škole k dispozici služební byt za výhodné nájemné
  • Vhodné pro: rodiny
  • Místo pracoviště: Klatovy