Nabídka práce > Konstruktér/ka zařízení průmyslové automatizace

Konstruktér/ka zařízení průmyslové automatizace

Náplň práce

Hledáme šikovné lidi, kteří mají zájem o mechaniku, techniku a výrobní technologie.
Konstruktér/ka u nás má na starosti návrh a zkreslení jednoúčelových zařízení, technická jednání se subdodavateli, prezentace 3D studií zákazníkům, zpracování FMEA a analýzy rizik k zařízení, tvorbu výkresové dokumentace.

Požadavky

Znalost technických norem a výkresové dokumentace, uživatelská znalost SolidWorks výhodou, technická angličtina nebo němčina výhodou, technické a logické myšlení, odpovědnost a samostatnost, komunikativní schopnosti, řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

• Zajímavou a perspektivní práci s využitím moderních technologií
• Individuální přístup
• Pružnou pracovní dobu

Informace o pozici

  • triotec s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: angličtina nebo němčina výhodou
  • Plat: od 40.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: finanční bonusy, příspěvek na stravování, příspěvek na mobilní tarif, pružná pracovní doba, pracovní zařízení, ....
  • Místo pracoviště: Česká Lípa