Nabídka práce > prodavač/prodavačka

prodavač/prodavačka

Náplň práce

Komunikace se zákazníky
Prezentace a prodej sortimentu v prodejně Elkram.cz
Poskytování odborných informací zákazníkům
Sledování skladových zásob a účast na inventurách
Udržování čistoty a pořádku v prodejně
Příprava a expedice objednávek
Práce ve FB skupině, odpovídání na dotazy, přidávání příspěvků o novinkách na prodejně a podobně

Požadavky

Spolehlivost a odpovědnost
Základní znalost sortimentu je výhodou
Příjemné vystupování, schopnost komunikace a prodejní dovednosti
Znalost práce s počítačem (MS Office, internet)
Znalost angličtiny nebo němčiny je výhodou
Plnoletost

Nabízíme

Přátelské pracovní prostředí
Zaměstnanecké slevy na produkty
Motivační odměny
Pracovní úvazek na plný úvazek
Příležitost být mezi prvními, kdo vyzkouší novinky

Další informace

Pokud hledáte práci, která není jen povinností, rádi komunikujete s lidmi a splňujete naše požadavky, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis, ve kterém nám řeknete něco o sobě a zdůvodníte, proč byste chtěli pracovat právě u nás!

Informace o pozici

  • Jiří Marek - ELKRAM.cz
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované jazyky: základní znalost Aj výhodou
  • Plat: Finanční ohodnocení bude řešeno individuálně dle zkušeností.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Hluboká 141, Turnov, 511 01