Nabídka práce > Recepční v polyfunkčním domě ve středu Brna 120Kč/hod.

Recepční v polyfunkčním domě ve středu Brna 120Kč/hod.

Náplň práce

Hledáme studentku vysoké školy na pozici recepční do polyfunkčního domu ve středu města Brna, brigáda s možností volby směn, 120Kč/hod.

Náplň práce:
- přebírání pošty
- přijímání hostů (Airbnb)
- vyvážení popelnic (dle potřeby)

Nástup je možný od začátku či poloviny února (dle domluvy).

Pokud máte zájem, neváhejte a zašlete mi životopis s fotografií na mail. V případě dotazů volejte či napište mail.

Inzerát je aktuální do smazání :)

Požadavky

- spolehlivost a ochotu
- znalost anglického jazyka (běžná komunikace)
- směny v pracovní dny (o víkendu recepce není v provozu)

Nabízíme

- příjemný kolektiv
- možnost volby směny
- žádná dřina to není :)

Informace o pozici

  • Společenství vlastníků Kobližná 3, Brno
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa, Cestovní ruch a ubytování, Ostatní,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Kobližná 683/3