Nabídka práce > Psycholog v SPC Olomouc

Psycholog v SPC Olomouc

Náplň práce

SPC Olomouc přijme psychologa - zástup za mateřskou dovolenou
Jedná se o úvazek 0,5 s nástupem od 1.2. 2024 s možností navýšení až na úvazek 1.

Požadavky

Požadujeme vysokoškolské vzdělání v magisterském jednooborovém studijním programu zaměřeném na psychologii, vstřícný a komunikativní přístup, ochotu učit se novým věcem.

Nabízíme

Nabízíme dobré pracovní zázemí v přátelském kolektivu, zaškolení, možnost dalšího vzdělávání, platové podmínky dle platných platových tarifů pro pedagogické pracovníky, 12. platová třída.

Další informace

Zájemci mohou zasílat životopis na e-mailovou adresu: sovadinova@spc-olomouc.cz

  • Pedagogicko psychologická poradna a Speciálně pedagogické centrum Olomouckého kraje
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání:
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: stravenky, příspěvěk na penzijní pojištění
  • Místo pracoviště: 17. listopadu 43, Olomouc