Nabídka práce > Obsluha polygrafických strojů

Obsluha polygrafických strojů

Náplň práce

* Finální úprava potištěných rolí
* Řezání
* Laminace
* Výroba sáčků

Požadavky

* Vyučení nejlépe v technickém oboru (elektro, strojní atd.)
* Technické myšlení
* Spolehlivost a pečlivost
* Schopnost pracovat samostatně i v týmu
* Předchozí zkušenost není nutná – do všeho Vás zaučíme
* Ochota pracovat na směny (ranní 6:00 -14:00, odpolední 14:00 - 22:00)

Nabízíme

* Stabilní pracovní prostředí v rámci moderního pracoviště
* Zaměstnanecké benefity a příjemný kolektiv
* Firemní autobus z Kladna

Další informace

Firma Martin Peroutka s.r.o. je průmyslová tiskárna s dlouhou tradicí výroby. Pracujeme s nejmodernější technologií v oblasti polygrafie a zaměřujeme se na potisk obalového materiálu. Mezi naše produkty patří zejména vysoce kvalitní shrink sleeves, stojací a visací sáčky, obalové folie, samolepicí etikety atd.

V souvislosti s rozšiřováním našich aktivit, hledáme do našeho týmu nového kolegu nebo kolegyni k dokončovacím strojům, které provádí finální úpravu potištěných rolí, např. řezání, laminaci nebo výrobu sáčků. Pokud vás baví tisknout kreativitu na papír a přinášet život do designu, přečtěte si více:

Informace o pozici

  • Martin Peroutka s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Logistika a doprava, Manuální a dělnické profese, Tisk, vydavatelství, polygrafie,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: Český jazyk
  • Plat: 34000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravenková karta, pracovní oblečení
  • Místo pracoviště: Buštěhrad, okres Kladno