Nabídka práce > Obchodník pro fotovoltaiky a tepelná čerpadla

Obchodník pro fotovoltaiky a tepelná čerpadla

Náplň práce

O NÁS:

Jsme odborníky v oblasti topenářství, specializujeme se ale také na fotovoltaiku,
poskytujeme servis napříč celou ČR a našim klientům pomáháme i s právními
záležitostmi včetně dotací. Naše úsilí spočívá ve vytváření profesionálního prostředí
pro naše klienty.

Požadavky

Jste týmový hráč, který je zároveň odborníkem v oblasti efektivního řešení řízení domácnosti. Mezi Vaše dovednosti patří zejména:

- technická znalost FVE a TČ
- obchodní duch
- proklientský přístup
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- organizaci přidělování firemních zakázek
- jistotu kvalitně odváděných řemeslných prací
- nadstandardní provizní systém
- možnost využití firemního vozu
- skvělý firemní kolektiv

Další informace

Hledáme obchodního zástupce pro
- Jihomoravský kraj (Brno)
- Středočeský kraj (Praha)

Zajímá Vás tato pozice? Máte doplňující dotazy? Neváhejte nás kontaktovat!

Infolinka +420 604 281 491, info@bkinstal.cz

Informace o pozici

  • BK Instal s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Brno nebo Praha