Nabídka práce > Finanční specialista

Finanční specialista

Náplň práce

Hledáme kolegy a kolegyně, kteří s námi chtějí budovat majetek našich klientů. Přitahuje tě svět financí ? Chceš se o této oblasti dozvědět více a stát se tak profesionálem? Je ti blízké pomáhat lidem? Pokud jsi odpověděl nebo odpověděla „ANO“, pak jsi to právě ty, koho hledáme. Rozšiř s námi náš tým a ukaž nám, co tvá nová krev dokáže! Dáme ti k tomu dostatek prostoru?
Úkolem finančního specialisty/ky bude poskytovat klientům profesionální poradenství a navrhovat optimální řešení jejich finančních potřeb. Konkrétně se jedná o vedení schůzek s klienty a poskytování služeb naší společnosti v rámci finančních služeb, péče o finance našich klientů. K dispozici budete mít analytickou, právní, administrativní, IT a marketingovou podporu z centrály.

Požadavky

-spolehlivost, pracovitost a pečlivost
-dobré vystupování a chuť pracovat s lidmi
-alespoň základní úroveň práce na počítači, tabletu a telefonu

Nabízíme

-flexibilní pracovní dobu, kterou si můžeš přizpůsobit
-různorodou práci napříč několika obory ve stabilní společnosti
-možnost kariérního růstu, seberealizace a spoustu zkušeností
-nadstandardní finanční ohodnocení, odměny a benefity
-širokou škálu projektů
-možnost kreativně přispívat a prosazovat své nápady
-možnost homeoffice
-Brigáda/přivýdělek( 10 -15 tisíc ), HPP( 35tisíc +) - možnosti vydělat i více dle práce
-ale hlavně, super kolektiv, co hledá stejně nadané a originální jedince!

Informace o pozici

  • Karolína Koderová
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: Bez praxe, Na mateřské, studenti, OZP
  • Místo pracoviště: Náchod, Plzeň, Praha, Podbořany, Louny, Žatec,….-kdekoli