Nabídka práce > Asistent/ka manažera

Asistent/ka manažera

Náplň práce

Jsme organizace zaměřující se na vzdělávání dětí a mládeže. Naším hlavním posláním je zábavnou formou propojovat výuku techniky s praxí a připravovat tak děti na skutečný život ve světě programování a podnikání. Aktuálně se zaměřujeme na děti od 6 do 15 let, avšak do budoucna připravujeme technické programy také pro děti nad 15 let. Naší silnou stránkou je individuální přístup ke klientům a jejich dětem.

Chystáme další novinky zaměřené nejen na děti v roce 2024 a Vy můžete být součástí našeho týmu a pomoci nám je uskutečnit. Aktuálně hledáme pravou ruku pro naši skvělou manažerku.

Co bude náplní vaší práce?
Asistence manažerovi (případný zástup) při organizaci a plánování vzdělávacích programů pro děti a mládež.
Starání se o webové stránky portálu, produkty eshopu.
Pomoc při koordinaci a administrativní podpora při běhu každodenních operací.
Podpora marketingu na našich sociálních sítích.
Spolupráce na vývoji nových programů pro děti a mládež, včetně jejich implementace a evaluace.
Komunikace s rodiči a klienty, zajištění jejich spokojenosti a vyřizování dotazů.
Podpora týmového prostředí a spolupráce s ostatními odděleními pro dosažení stanovených cílů.

Požadavky

Co od vás očekáváme?
Aktivní řidič (sk. B).
Schopnost organizačního plánování a schopnost pracovat samostatně i v týmu.
Skvělé komunikační dovednosti a schopnost budovat vztahy s rodiči a klienty.
Zájem o technologii, programování a podnikání je výhodou.
Schopnost rychle se učit a adaptovat se na nové situace.
Empatie ti není cizí.
Zájem o seberozvoj.

Nabízíme

Nabízíme možnost spolupráce na HPP i IČO.
Přátelský a stále se rozšiřující kolektiv.
Zajímavé finanční ohodnocení.
Flexibilní pracovní dobu a po zaučení částečný HO.

Informace o pozici

  • Bridge Academy
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Most