Nabídka práce > Traktorista, pracovník ŽV

Traktorista, pracovník ŽV

Náplň práce

Školní statek Středočeského kraje Lázně Toušeň přijme do svého kolektivu pracovníka živočišné výroby a traktoristu. Požadujeme kladný vztah ke zvířatům, řidičský průkaz sk. T, odpovědnost a spolehlivost. Nabízíme práci na plný úvazek, příplatky a prémie nad rámec základní mzdy, 5 týdnů dovolené, příspěvky (stravování, rekreace, penzijní připojištění). Nástup možný ihned.
Náplň: odhrn a odvoz hnoje, krmení skotu a drobnochovu, práce okolo zvířat

Požadavky

řidičský průkaz skupiny T, odpovědnost, spolehlivost, kladný vztah ke zvířatům

Nabízíme

Nabízíme práci na plný úvazek, příplatky a prémie nad rámec základní mzdy, 5 týdnů dovolené, příspěvky (stravování, rekreace, penzijní připojištění). Nástup možný ihned.

Informace o pozici

  • Školní statek Středočeského kraje Lázně Toušeň
  • Středočeský kraj
  • Obor: Zemědělství, lesnictví, ekologie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 33000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené; příspěvek na stravování, rekreaci a penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Lázně Toušeň