Nabídka práce > Číšník/Servírka v Řecku/na Kypru

Číšník/Servírka v Řecku/na Kypru

Náplň práce

Chtěli byste začít nebo rozvíjet svou kariéru v hotelovém průmyslu? Hledáme zaměstnance pro práci ve 4 a 5hvězdičkových hotelových resortech v Řecku v letní sezóně 2024 (začátek dubna až konec října). Práce probíhá v luxusních hotelech v úžasných a krásných destinacích v prvotřídních turistických zařízeních.

Hledáme zaměstnance pro práci v hotelech v Řecku a na Kypru, jako číšníci a barmani.

Naše očekávání:

- komunikativní úroveň angličtiny (B1)
- dostupnost minimálně 3 měsíce, preferujeme dostupnost na celou sezónu (konec března/začátek dubna až konec října)
- Zkušenosti v hotelnictví/gastronomii výhodou (není však podmínkou)
- průmyslová kvalifikace bude další výhodou

Toto nabízíme:

- ubytování zdarma ve sdílených pokojích (2 nebo 3 osoby)
- 3 jídla denně
- odměna cca 1000 Euro na ruku - zaměstnání přímo v hotelu
- zákonnou smlouvu s pojištěním a pojistném na zdravotní pojištění
- denní dopravu do zaměstnání a zpět na náklady zaměstnavatele
- vyzvednutí z letiště na náklady zaměstnavatele

O nás
Talent Odyssey, prémiová personální agentura, propojuje motivované lidi s prestižními a spolehlivými zaměstnavateli z hotelového průmyslu, kterým záleží na jejich týmu. Nejsme platforma ani databáze. Jsme tým zapálených lidí se širokým souborem dovedností a mezinárodními zkušenostmi, kteří jsou tu, aby posunuli vaši kariéru na další úroveň.

Chcete se dozvědět více? Navštivte naše webové stránky a objevte všechny možnosti:

Zveme vás k podání přihlášky!

Další informace

Zašlete prosím svůj životopis v anglickém jazyce na následující adresu e-mail: klaudia.p@talent-odyssey.com

Informace o pozici

  • Talent Odyssey
  • Zahraničí
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Angličtina
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek