Nabídka práce > Kontrolor kvality

Kontrolor kvality

Náplň práce

Hlavní náplň práce - osoba prvního kontaktu se zákazníkem - kontrola kvality dílů a provádění namátkových kontrol - měření, testování a oprava dílů - příprava a testování vzorků - kontrola dodržování systému FIFO - sledování skladových zásob - komunikace s oddělením kvality DRB Slovakia - denní reportování neshodných kusů nebo jiných případných problémů - součinnost s odděleními v HMMC Požadavky - anglicky jazyk - začátečník - PC - Excel, PowerPoint - schopnost okamžitě reagovat i ve stresových situacích - - Seniority bonus 2x ročne (952 CZK)
- Letní/Zimní bonus 2x rocne (458 CZK)
- Přesčasy, paušál (1189 CZK)
NÁSTUP OD LEDNA 2024

Požadavky

Anglicky jazyk - začátečník - PC - Excel, PowerPoint

Další informace

3 směnný provoz

Informace o pozici

  • Ofir Service s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: Anglicky, začátečník
  • Plat: 24500 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Letní a zimní bonusy
  • Vhodné pro: Všechny
  • Místo pracoviště: Nošovice