Nabídka práce > Pracovník půjčovny lyží

Pracovník půjčovny lyží

Náplň práce

Jedná se obsluhu v půjčovně lyží, práce s jednoduchým programem, nastavování bezpečnostního vázání, obsluha zákazníků. Není to žádná raketově věda stačí na to příjemné vystupování, základní manuální zručnost a ochota pracovat. (Nárazově je to občas i pěkný fofr ve 2-3 lidech potřebuješ obsloužit třeba 70-100 lidí za dopoledne) Rozhodně to ale není namáhavější než třeba trénink nebo zápas. :-)

Když jezdí vleky je otevřeno

PROVOZNÍ DOBA 15.12-30.3.2024
KAŽDÝ DEN
8:45 - 14.00 a 14.30 - 20:15

Za jednu plnou šichtu nabízíme jako start 1500 Kč čistého. Vzhledem k dopravním nákladům a časovým prostojům nemá smysl se během jednoho dne moc střídat, spíš to funguje tak, že do 16:30 je v silnější dny na provozovně více lidí a na večerní lyžování kdy je provoz minimální tam " trpí " už jen jeden člověk.

Požadavky

Kulturní vystupování, odolnost proti stresu a základní manuální zručnost. Odpracovat nejméně 2 směny týdně, ideálně 6, Úvazek lze podle zájmu rozdělit na více pracovníků ale 2 směny týdně jsou minimum.

Nabízíme

Za jednu plnou šichtu nabízíme jako start 1500 Kč čistého

Informace o pozici

  • Půjčovna lyží Klíny
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Znalost němčiny nebo angličtiny je výhodou
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Kohokoliv
  • Místo pracoviště: Klíny Litvínov