Nabídka práce > PROJEKTANT/KA KABELOVÝCH VEDENÍ VN

PROJEKTANT/KA KABELOVÝCH VEDENÍ VN

Náplň práce

Baví Vás zpracování projektové dokumentace liniových staveb (elektrická kabelová vedení)? Chcete pracovat s opravdovými odborníky?
Přidejte se k nám do týmu!

Projektujeme nové trasy a provádíme modernizace stávajících.

Jsme společnost Com - Pakt Energy, a.s. zaměřená především na kabelová vedení velmi vysokého, vysokého a nízkého napětí. K dalším oblastem našeho zaměření patří rozvodné a transformační stanice vvn/vn a vn/nn, monitorování a řízení prostředí např. kabelových tunelů.

Rádi spolupracujeme s odborníky, kteří chtějí pracovat v prostředí, kde práce dává smysl a je více než „prací“. Naší vizí je vytvořit nejlepší projektovou složku v ČR a proto se staráme, aby naši zaměstnanci mohli realizovat svůj osobní i profesní rozvoj v souladu s kvalitními výsledky. Jsme společnost, která zohledňuje individualitu každého z nás, a tím tvoříme kompaktní celek.

Požadavky

- zkušenosti v oboru
- znalost prostředí AutoCADu
- SŠ nebo VŠ v oboru elektro
- vyhlášku 50/1978 Sb. §10
- schopnost pracovat v týmu
- pečlivost, spolehlivost, loajalita, komunikační zdatnost
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- odpovídající finanční ohodnocení + bonusové ohodnocení dle výkonu
- možnost profesního růstu, možnost vzdělávání a seberealizace
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- příspěvek na penzijní/životní pojištění
- ubytování pro mimopražské zaměstnance v místě firmy

Informace o pozici

  • Com - Pakt Energy, a.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Elektrotechnické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní/životní pojištění, ubytování pro mimopražské zaměstnance v místě firmy, Multisport karta
  • Místo pracoviště: Vlastibořská 2840/1, Praha 9, PSČ 193 00