Nabídka práce > Lesní dělník

Lesní dělník

Náplň práce

Pomoc při pěstebních a těžebních činnostech v lese
Údržba lesních cest a zařízení
Stavba oplocenek, údržba zeleně
Příprava, štípání a balení dřeva pro dopravu
Spolupráce s týmem na různých lesnických projektech

Požadavky

Zájem o práci v přírodě a v lese
Fyzickou zdatnost a ochotu pracovat venku za různých podmínek
Spolehlivost a schopnost pracovat v týmu
Ochota se učit a zdokonalovat

Nabízíme

Stabilní pracovní prostředí s přátelským týmem
Pravidelný plat a možnost bonusů
Možnost kariérního postupu v rámci společnosti
Práce, která dává smysl – přispíváte k udržitelné péči o lesy

Další informace

Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete svůj životopis a krátký motivační dopis na sinienkoira@gmail.com.

Informace o pozici

  • Sinien Koira, s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Zemědělství, lesnictví, ekologie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 26500
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Jihomoravský a Olomoucký kraj