Nabídka práce > Obchodník s ambicemi aneb kravatu nech doma! ( FIXNÍ PLAT )

Obchodník s ambicemi aneb kravatu nech doma! ( FIXNÍ PLAT )

Náplň práce

Hledáme obchodníka, ne manažera! Obchodníka, kterého práce baví. Praxe u nás není důležitá. Naši kolegové jsou mladý tým lidí, kteří jsou připraveni Ti se vším pomoct! Co od tebe očekáváme?

- Mít trochu selského rozumu

- Být ochotný se vzdělávat v oblasti prodeje

- Být reprezentativní a umět vystupovat

- Komunikativní, vytrvalou a cílevědomou osobu

Co ti na oplátku můžeme nabídnout my ?

- Přátelský a mladý kolektiv

- Podporu kolegů a manažerů v začátcích

- Každý měsíc BONUSY za výsledky a aktivitu

- Víme, že potřebuješ dobíjet baterky = délka dovolené - min. 5 týdnů už v prvním roce. Po roce 6 týdnů dovolené

- Příspěvek na dovolenou 1x ročně (přispíváme Ti poměrnou částkou na dovolenou dle Tvého výběru)

- Firemní akce a teambuildingy

- Soutěže o elektroniku ( iPhone 15, AirPods, MacBook )

Pokud pochybuješ, nech to raději být.

Vidíš se v tom?

Tak dobře, pošli nám Tvůj životopis. Brzy se ozveme.

Chceme upřednostnit kvalitního uchazeče, proto na výběr nebudeme spěchat. Na termínu nástupu se určitě domluvíme podle oboustranných možností.

Informace o pozici

  • Rochestermedia
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 58 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha