Nabídka práce > ASISTENT(KA) PROVOZU

ASISTENT(KA) PROVOZU

Náplň práce

Jsme Chytrý Kvíz - největší český poskytovatel moderovaných kvízových večerů pro jednotlivce, týmy i firmy. Naše kvízy se pravidelně hrají ve stovkách restaurací po celé ČR a už si je minimálně jednou zahrál milion Čechů.

Do našeho kvízáckého týmu aktuálně hledáme dalšího parťáka nebo parťačku na plný úvazek na pozici ASISTENT(KA) PROVOZU?, aby nám pomáhal(a) organizovat kvízy a komunikovat s našimi moderátory. Nabízíme jednu z nejzajímavějších prací v Česku, příjemný kolektiv, kanceláře v centru Brna a odpovídající plat.

Požadavky

Co od tebe čekáme?
* pracovní nasazení na plný úvazek
* komunikativnost (hlavně telefon a e-maily)
* výborné organizační schopnosti a systematičnost
* pečlivost a spolehlivost při dotahování úkolů do konce
* práci v kanceláři v našem kolektivu
* aktivní znalost kancelářských programů
*zaslání životopisu

Nástup ideálně už během prosince 2023, nejpozději v lednu 2024.

Nabízíme

*příjemný kolektiv
*dle domluvy občasný home office
*práce v nových kancelářích blízko centra Brna

Další informace

Myslíš, že se k nám hodíš? Pošli nám e-mail na info@chytrykviz.cz s předmětem „ASISTEN(KA) PROVOZU“, ve kterém nám napiš, proč by ses chtěl(a) do našeho týmu přidat, jaké jsou tvé silné stránky a nezapomeň poslat životopis s fotkou?. Vybrané kandidáty pozveme na osobní pohovor. Piš rychle, rádi bychom nového kolegu našli ještě do Vánoc. Těšíme se na tebe!

Informace o pozici

  • Chytrý Kvíz s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: český
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Občasný home office
  • Místo pracoviště: Brno - Mlýnská 42