Nabídka práce > Mechanik Údržby Letadel (Specializace na Helikoptéry)

Mechanik Údržby Letadel (Specializace na Helikoptéry)

Náplň práce

Popis Práce:

Provádění údržby a oprav na helikoptérách
Dodržování standardů a předpisů letecké bezpečnosti
Spolupráce s týmem při diagnostice a řešení technických problémů

Požadavky

Požadavky:

Prokázané zkušenosti s údržbou letadel
Příslušná certifikace v letadlové údržbě (ekvivalentní AMP)
Silný důraz na detail a závazek k bezpečnosti
Schopnost pracovat v týmu a efektivně komunikovat

Nabízíme

Možnost pracovat a žít v USA, včetně pomoci s relokací a usazováním.
Stimulující pracovní prostředí s možnostmi profesního rozvoje.
Konkurenční plat a balíček výhod.
Podpora v ubytování a aplikaci na vízum pro kandidáty z jiných zemí.

Informace o pozici

  • DAVE International Services s.r.o.
  • Zahraničí
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: EN
  • Plat: Až $100,000 ročně po získání dostatečných zkušeností, plus další výhody
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Dočasné ubytování a sponzorství pro americké vízum
  • Místo pracoviště: USA