Nabídka práce > Řidič MKD - od 50.000 Kč ČISTÉHO, náborový příspěvek 30.000 Kč

Řidič MKD - od 50.000 Kč ČISTÉHO, náborový příspěvek 30.000 Kč

Náplň práce

- doprava výrobků k francouzským zákazníkům (nakládku kamionu za Tebe udělají naši zaměstnanci na expedici, ty zajistíš dopravu a vykládky stojanů u zákazníků)
- cestou zpět nečekáš, máš cestu naplánovanou od dispečera - svážíme naše prázdné exportní stojany nebo materiál pro vlastní výrobu (chceme, ať si na víkend zpět doma)

Požadavky

- ŘP sk. C+E
- platný profesní průkaz, digitální kartu, psychotesty + zdravotní způsobilost
- praxi v řízení kamionu
- schopnost vysokého pracovního nasazení

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- Náborový příspěvek 30.000 Kč
- 13. plat
- Odměna od vedoucího zaměstnance
- Věcné dary (životní jubileum)
- Odměna za zlepšovák a doporučení
- Zvýhodněný mobilní tarif
- Pevný výplatní termín
- Mimořádné odměny za výkon
- Zaměstnanecké slevy na výrobky
- Vánoční dárky a vánoční večírek
- Podporu v případě servisních událostí, kvalitní vozový park (Scania)

Informace o pozici

  • FenStar s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 50.000 Kč ČISTÉHO
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek