Nabídka práce > Administrativní pracovník/ce

Administrativní pracovník/ce

Náplň práce

Hledáme energického a pečlivého administrativního pracovníka, který se nebojí komunikovat v anglickém jazyce na každodenní bázi s kandidáty z celého světa.

vyřizování agendy týkající se zakládání společností pro účely získání víz pro kandidáty ze zahraničí
administrativní podpora jednatele společnosti
vyřizování telefonních hovorů a e-mailové korespondence

Požadavky

angličtina na min. úrovni B2 slovem i písmem
český jazyk na úrovní rodilého mluvčího
výborné komunikační dovednosti
vzdělání min. středoškolské
samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

zázemí ve stabilní společnosti s přátelským kolektivem
úvazek na hlavní pracovní poměr
finanční ohodnocení dohodou
firemní akce, teambuildingy
možnost kariérního růstu
služební telefon na soukromé účely

Informace o pozici

  • Chamr & Partners, s.r.o., smlouva
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina na úrovni B2
  • Plat: dohodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Na Bojišti 24, 120 00 Nové Město