Nabídka práce > Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče

Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče

Náplň práce

Charakteristika činnosti
- vykonává přímou obslužnou péči u lidí se zdravotním postižením, která spočívá v individuálním
- poskytování podpory při osobní hygieně, stravování, oblékání, při manipulaci s věcmi denní
potřeby apod.
- provádí s nimi nácviky jednoduchých denních činností a podporuje je v samostatnosti

Požadavky

- bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům
- zdravotní způsobilost
- základní vzdělání nebo střední vzdělání a akreditovaný kurz pro pracovníky v sociálních službách
dle § 37 vyhlášky č. 505/2006 Sb. (nebo absolvování kurzu po nástupu)

Nabízíme

- 5 týdnů řádné dovolené + 1 týden dodatkové dovolené
- pěkné pracovní prostředí
- profesní rozvoj

Informace o pozici

  • Domov u Studánky
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: česká
  • Plat: od 26000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Anenská Studánka 41