Nabídka práce > zkušená telefonistka/telefonista v telekomunikacích

zkušená telefonistka/telefonista v telekomunikacích

Náplň práce

Dobrý den, hledám zkušenou telefonistku, nebo telefonistu na věku nezáleží. Náplň práce je, domluvení osobní schůzky po telefonu. Prověření základních informací. Potom následný zápis místa a času do sdíleného kalendáře. Databázi k volání pošlu svoji osobní.

Požadavky

Základní užívání excelu. Navolání 10-15 schůzek týdně. Minimum 10, jinak nemá smysl naše spolupráce.

Nabízíme

200kč za schůzku, plus když splníte 15 schůzek za týden, tak prémie k tomu 2000kč.

Další informace

Dá se kombinovat s další prací, časovej rozvrh mi je jedno. Pokud budete plnit cíle a to je minimum 10 schůzek týdně.
Pro zájem volejte na tell číslo: 776584683

Informace o pozici

  • Richard Purmann
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Telekomunikace,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 400kč / hod.
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: Všechny
  • Místo pracoviště: Práce z domova