Nabídka práce > Administrativní pracovník ve sportovním klubu

Administrativní pracovník ve sportovním klubu

Náplň práce

• Administrace spojená se sportovní činností klubu
• Hotovostní a bezhotovostní výplaty odměn z DPP/DPČ
• Zpracování účetních podkladů pro přiznání DPH
• Evidence faktur a pokladních dokladů
• Pokladní činnost malého rozsahu
• Archivační a skartační činnost
• Vyúčtování přidělených dotací (příprava podkladů a vyhodnocení)
• Cca 7x ročně odpolední pracovní činnost při sportovních akcích
• Příprava Významných sportovních akcí 1 - 2x ročně včetně práce o víkendu

Požadavky

• Trestní bezúhonnost
• Minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitou
• Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost a schopnost samostatné práce
• Dobrá znalost MS Excel, MS Word, MS Powerpoint
• Znalost angličtiny výhodou, nikoliv podmínkou
• Znalost programu PREMIER výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme

• Práci v přátelském kolektivu
• Nástup možný od 1. 1. 2024 (dle dohody i dříve)
• Možnost výhodného mobilního tarifu
• Dovolenou 5 týdnů
• Práci na dobu neurčitou

Další informace

Platové podmínky: 35 000 Kč hrubého + individuální odměny
Místo výkonu: Stadion Markéta, Praha 6

Zájemci o tuto pozici zašlete emailem (do předmětu uveďte – Výběrové řízení AKM):
• strukturovaný životopis,

Všem zájemcům, kteří zašlou kompletní podklady, odpovíme, vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Na základě domluvy lze práci vykonávat na částečný úvazek.
Pro bližší informace využívejte e-mailu uvedeného v inzerátu.

Informace o pozici

  • Auto klub Markéta při PSK Olymp Praha
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Čeština, Angličtina výhodou
  • Plat: 35 000 Kč hrubého + individuální odměny
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, výhodný mobilní tarif
  • Vhodné pro: každého, kdo splňuje podmínky
  • Místo pracoviště: Stadion Markéta, U Vojtěšky 11, Praha 6