Nabídka práce > KOORDINÁTOR VE VÝROBĚ, SKLADNÍK / LOGISTIC SPECIALIST 0,5 úvazku

KOORDINÁTOR VE VÝROBĚ, SKLADNÍK / LOGISTIC SPECIALIST 0,5 úvazku

Náplň práce

• příjem a výdej materiálu ze skladu materiálu
• objednávky a příjemky kooperací
• značení obráběných dílů
• dělení materiálu
• běžná provozní údržba pracoviště.
• zodpovědnost, spolehlivost

Požadavky

• střední odborné vzdělání s maturitou
• základní znalost materiálů
• základní znalost čtení výkresové dokumentace
• znalost práce PC
• praxe se správou skladu v IS vítána
• zručnost a ochota na sobě dále pracovat,
• zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, chuť k práci

Nabízíme

• práci na kratší úvazek 0,5-0,75, rozložení dle dohody
• práci vhodnou i pro studenty, možnost získat zajímavou praxi
• zajímavou a rozmanitou práci v rozvíjející se české pobočce mezinárodní skupiny
• nové moderní pracovní prostředí
• práci v mladém přátelském kolektivu
• zajímavé finanční ohodnocení
• příspěvek na stravování
• příspěvek na penzijní připojištění
• týden dovolené navíc
• MultiSport karta
• možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
• firemní akce
• místo výkonu práce: Úvaly u Prahy (vlakem do 30 min z centra Prahy, do 30 min z Kolína)

Informace o pozici

  • Hahn Automation, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 17000-30000
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: • zajímavou a rozmanitou práci v rozvíjející se české pobočce mezinárodní skupiny • nové moderní pracovní prostředí • práci v mladém přátelském kolektivu • zajímavé finanční ohodnocení • příspěvek na stravování • příspěvek na penzijní připojištění •
  • Vhodné pro: Studenty,
  • Místo pracoviště: ÚVALY, Klostermannova 1000