Nabídka práce > Správce sportoviště (Praha 8 - Šutka)

Správce sportoviště (Praha 8 - Šutka)

Náplň práce

Zastupování Vedoucího oddělení Sportovišť a Sportovního provozu při jeho nepřítomnosti.
Zajištění organizační a provozní správy sportovišť a kontrola dodržování interních předpisů a bezpečnosti
Příprava smluv na pronájem sportovišť, zajištění správy dokumentace a evidence faktur
Koordinace činnosti v oblasti sociálních sítí, webových stránek a marketingu sportovišť
Evidence tržeb, statistiky návštěvnosti sportovišť a svěřování pracovních úkolů svým spolupracovníkům

Požadavky

Schopnost efektivního vedení týmu a organizace pracovních postupů.
Výborné komunikační a organizační dovednosti.
Zkušenosti v oblasti správy objektů/budov, nebo praxe na obdobné pozici je vítána
Znalost předpisů týkajících se BOZP a PO, je výhodou

Nabízíme

✅Nástup ihned, nebo dle Vašich možností
✅Pracovní doba 38,75 hodin týdně, jednosměnný provoz
✅Stravenky plně dotované zaměstnavatelem
✅Příspěvek na penzijní/životní připojištění
✅Multisport karta hrazená zaměstnavatelem
✅5 dní dovolené navíc + 3 dny sick days
✅Volné vstupy do našich plaveckých areálů pro Vás a Vaše nejbližší
✅Pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr - doba určitá 1 rok s možností prodloužení

Další informace

Zaujala Vás tato pracovní pozice? Neváhejte a zašlete Váš životopis.
Rádi se s Vámi setkáme osobně a probereme podrobnosti?
Těšíme se na Vás ?

Informace o pozici

  • Trade Centre Praha a.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Management,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Čimická 841/41, Praha 8