Nabídka práce > Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Náplň práce

Schopnost samostatně vyhledávat nové zákazníky, pečovat o stávající.
Fungovat jako samostatná jednotka, co bude hodně na cestách a za volantem.
Příjemné vystupování a sebeprezentace.
Zvládnuté jednání a komunikace se zákazníky.

Požadavky

Zkušenosti z oblasti IT (ITprodukty nebo služby) výhodou nikoliv podmínkou.
Angličtina B2
Tvůj řidičský průkaz sk.B. nám bohatě postačí.

Nabízíme

Přátelský tým plný opravdových srdcařů.
Solidní základní plat a neomezenou finanční odměnu za obchodní úspěch.
Rádi podpoříme tvůj profesní růst a další vzdělávání.
Flexibilní pracovní doba je samozřejmostí.
Možno HPP i práce na IČ.

Pracujeme na zajímavých projektech s nejnovějšími technologiemi (viz. umělá inteligence) a je pro nás důležité, aby to, co děláme, mělo pozitivní sociální dopad.

Další informace

Máme celkem 3 pobočky po naší krásné republice (Praha, Jihlava - nová moderní space určená pro obchodní jednání apod., Česká Bělá - naše hlavní týmová základna).

Informace o pozici

  • Connexa IT s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina B2
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Neomezenou finanční odměnu za obchodní úspěch, rádi podpoříme tvůj profesní růst a další vzdělávání, flexibilní pracovní doba samozřejmostí
  • Místo pracoviště: Celá ČR