Nabídka práce > PROVOZNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - ÚKLID, VÝDEJ STRAVY, OBJEKT PRO UBYTOVÁNÍ ŠKOL V PŘÍRODĚ

PROVOZNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - ÚKLID, VÝDEJ STRAVY, OBJEKT PRO UBYTOVÁNÍ ŠKOL V PŘÍRODĚ

Náplň práce

• úklid interiérů ubytovacího zařízení
• výdej večeří (3x týdně)
• doplňkově: vaření, prodej publikací a upomínkových předmětů, pomocné administrativní práce, zahradnické práce

Požadavky

• spolehlivost a samostatnost
• ochotu pracovat a rozvíjet se v ekologicky šetrném úklidu
• pozitivní vztah k dětem, přírodě a zdravému životnímu stylu

VÝHODOU
• zkušenost s chovatelstvím drobných domácích zvířat
• řidičský průkaz – aktivní řidič

Nabízíme

• pracovní smlouvu na 1 rok s možností dalšího prodloužení – úvazek 0,8 s možností dopočtu do plného úvazku
• nástupní plat 17 200 Kč hrubého (při úvazku 0,8), 21 500 Kč hrubého (při úvazku 1,0) + odměny
• 5 týdnů dovolené
• smysluplnou práci v zavedené vzdělávací organizaci
• příjemné prostředí a kolektiv

Další informace

Uzávěrka přihlášek: 15. 11. 2023
Předpokládaný nástup 1. 1. 2024

  • Lipka - školské zařízení pro environmentální vzdělávání Brno, příspěvková organizace
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 17 200 Kč hrubého (při úvazku 0,8)
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Místo pracoviště: Ostrov u Macochy