Nabídka práce > Pracovník v sociálních službách

Pracovník v sociálních službách

Náplň práce

Zajištění podpory a péče klientům s mentálním postižením včetně osob s PAS a klientům s kombinovaným postižením s nepřetržitým provozem v rámci denního stacionáře a odlehčovací služby a s dvanáctihodinovým směnným provozem denní směny od 7:00 do 19:00, noční směny od 19:00 do 7:00
Zpracovávání základní dokumentace o poskytované sociální službě a podíl na zpracovávání individuální metodiky.

Požadavky

- minimální vzdělání – s možností dodělat kurz pracovníka v sociálních službách do 18 měsíců od nástupu.

- řidičský průkaz sk. B,

- znalost práce na PC (word, excel)

- samostatnost, odpovědnost, komunikace, flexibilita

- fyzickou zdatnost a odolnost vůči stresu,

- trestní bezúhonnost,

- ochotu a schopnost se dále vzdělávat.

Nabízíme

- zázemí stabilní neziskové organizace,

- pracovní úvazek na HPP délku 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou,

- zařazení dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, osobní příplatek po uplynutí zkušební doby, příplatky za víkendy, svátky,

- možnost vzdělávání v oboru sociální práce, dle potřeb a zájmu zaměstnance,

- 6 týdnů dovolené,

- smysluplnou a samostatnou práci,

- podporu přátelského pracovního týmu.

Další informace

Užší výběr uchazečů probíhá na základě elektronicky zaslaného strukturovaného životopisu a stručného motivačního dopisu. Vybraní uchazeči jsou ke konkurznímu řízení pozváni e-mailem, případně telefonicky. Veškeré osobní údaje jsou pouze pro potřeby výběrového řízení. Po jeho uskutečnění budou tištěné materiály uchazeči vráceny a materiály v elektronické podobě z veškerých médií odstraněny.

Informace o pozici

  • Denní stacionář Klokan o.p.s.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 23 680 Kč - 34 510 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Hořice