Nabídka práce > Operátor výroby sušenek Lovosice 80 - 117 Kč

Operátor výroby sušenek Lovosice 80 - 117 Kč

Náplň práce

Hledáte práci nebo brigádu? Láká Vás práce sladká a vonící sušenkami?Mondelez navýšilo mzdu na ranní 80 Kč/h, odpolední 87 Kč/h, noční 96 Kč/h + 25% bonus za práci o víkendu a další příplatky.Chcete si sami určovat dny a směny ve kterých chcete pracovat dle svých možností?Máte zájem?Nyní hledáme právě Vás!

Pracovní náplň:

- výroba a balení sušenek
- práce ve směnném provoze
(na výběr ze směn - ranní, odpolední, noční)
- možná práce i pouze o víkendu

Požadavky

Profil ideálního kandidáta:

- pouze základní vzdělání není překážkou!
- manuální zručnost
- spolehlivost
- dobrý zdravotní stav
- smysl pro dodržování nastavených pravidel v potravinářské výrobě
- vlastní zdravotní průkaz pro práci v potravinářství ( vystaví Vám Váš obvodní lékař)

Nabízíme

Nabídka:

-základní mzda 80,--Kč/ hodina
+ příplatky dle směn:
7,40 Kč/hod při práci v odpolední směně
16,80 Kč/hod při práci v noční směně
25% z průměrného výdělku při práci o víkendu
+ bonus 10% z každé odpracované hodiny v případě odpracování 90 hodin a více

Informace o pozici

  • Randstad s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 80 - 117 Kč/hod.
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Lovosice