Nabídka práce > HLEDÁME OŠETŘOVATELE -BAVORSKO OD 3500Euro Brutto/MĚSÍC - ABSOLVENTI VÍTÁNI, UBYTOVÁNÍ ZAJIŠTĚNO

HLEDÁME OŠETŘOVATELE -BAVORSKO OD 3500Euro Brutto/MĚSÍC - ABSOLVENTI VÍTÁNI, UBYTOVÁNÍ ZAJIŠTĚNO

Náplň práce

Péče o pacienty v ošetřovatelských domech
Asistence při provádění zdravotnických úkonů
Administrativa související se zdravotními úkony a pacienty

Požadavky

Min SŠ Odborné vzdělání z oboru ošetřovatelství/ všeobecná zdravotní sestra

Německý jazyk- základní mírně komunikativní úrovni

Chuť se učit a vzdělávat se v oboru

Empatie a orientace na pacienta, flexibilita

Ochota pracovat v teamu, komunikativnost

Nabízíme

Nadstandardní platové ohodnocení dle stávajících zkušenosti od 3500 Eur/měsíc Penzijní připojištění

Zajištěné ubytování

Pokročilé vzdělávání

Nadstandardní firemní benefity

Další informace

Zasílejte vás strukturovaný životopis s fotkou, kopie maturitního vysvědčení, případně další dokumnety v němčině

veronika.malinska@gmail.com
pro více info volejte +420604663011

Informace o pozici

  • Veronika Malinska
  • Zahraničí
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Německý jazyk základní
  • Plat: od 3500 €/MĚS
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Ubytování, zajištěno, vzdělávání,
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Bavorsko