Nabídka práce > Obsluha obráběcích strojů

Obsluha obráběcích strojů

Náplň práce

Obsluha CNC strojů a zadávání korekcí nástrojů
Měření a kontrola dílů odvádění výroby (hutní materiál, výrobky,
zmetky)
Kontrola procesu výroby
Komunikace s ostatními kolegy a seřizovači
Práce na nových projektech/produktech
Manipulace s hotovými výrobky a polotovary
Dodržování pravidel BOZP na pracovišti

Požadavky

Stření odborné vzdělání (výuční list).
Praxe v oboru výhodou.
Spolehlivost.
Samostatnost.

Nabízíme

Zázemí ve stabilní a rozvíjející se firmě.
Odborné zaučení.
Více volného času - nepřetržitý provoz (2 dny denní směna, 2 dny noční směna, 4 dny volna).

Další informace

Nepřetržitý provoz.
Pracovní doba: denní směna od 05:00 do 17:00 hodin, noční směna od 17:00 do 05:00 hodin.

Informace o pozici

  • AR_KOVO, s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: 25 000 Kč - 40 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravenky, závodní stravování s příspěvkem, životní připojištění, roční odměny.
  • Vhodné pro: Absolventy, zdravé osoby.
  • Místo pracoviště: Světlá nad Sázavou