Nabídka práce > Zahradní architekt

Zahradní architekt

Náplň práce

Budete navrhovat a plánovat údržbu a obnovu historického areálu, provádět dohled nad realizacemi schválených návrhů, ale i následných stavebních úkolů. Spolupracujete při organizaci a provádění těžby dřeva, jejího následného zpracování a využití vzniklé dřevní hmoty. Budete se podílet na přípravě kulturních a prezentačních akcí Státního zámku Kynžvart. Následně budete mít zodpovědnost za zajištění administrativy svěřeného úseku, vytváření kalkulací a rozpočtu celého oddělení.

Požadavky

• prokazatelnou praxi min. 5 let v oblasti péče o zeleň
• zkušenost s vedením pracovního týmu, organizační schopnosti
• manuální zručnost, aktivní zapojení se do údržby (fyzická zdatnost)
• zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
• uživatelskou znalost práce na PC
• trestní bezúhonnost
• řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič (T výhodou)

Nabízíme

• platové podmínky dle zákona č. 262/2006 Sb., v platném znění 10. platová třída
(24.000 – 34. 370 Kč) + příplatek za vedení, po zapracování osobní ohodnocení
• peněžitý příspěvek na stravování
• ubytování v areálu SZ Kynžvart (garsoniéra nebo byt 2+1 dle aktuálních možností)
• pracovní poměr na 1 rok s možností následného prodloužení až na dobu neurčitou
• pět týdnů dovolené
• mobilní telefon s výhodným tarifem
• stabilitu státní příspěvkové organizace
• zajímavou práci v areálu výjimečné kulturní památky
• volné vstupy na hrady a zámky ve správě NPÚ i pro rodinné příslušníky

Další informace

Výhodou:
• vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání v oboru (krajinářství, zahradnictví)
• praxe v péči o historickou zeleň, arboristické práce
• zkušenosti s mechanizací používanou v zahradních a krajinářských úpravách (strojní sečení, obsluha traktoru s příslušenstvím, křovinořez, mulčovací stroje, motorové pily apod.)

Informace o pozici

  • Národní památkový ústav, územní památková správa v Praze
  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Státní zaměstnanci,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 24.000 – 34. 370 Kč + příplatek za vedení, po zapracování osobní ohodnocení
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: možnost ubytování, peněžitý příspěvek na stravovoání
  • Místo pracoviště: Lázně Kynžvart