Nabídka práce > Všeobecná sestra pro domácí hospic

Všeobecná sestra pro domácí hospic

Náplň práce

Hledáme další slunce do našeho týmu ... ?

Domácí hospic Mezi Břehy přijme všeobecnou nebo dětskou sestru. Poskytujeme péči v domácím prostředí a plníme tak přání nevyléčitelně nemocným pacientů prožít poslední dny života v klidu, důstojně a hlavně v blízkosti své rodiny ? Děkujeme i za SDÍLENÍ tohoto příspěvku.

⭐️Jsme malý tým, který si přeje dokázat velké věci⭐️
Práci děláme srdcem, máme fajn zázemí a vzájemně si pomáháme, protože dobré vztahy jsou pro nás důležité a chceme, aby nám v práci bylo hezky ❤️

Kde působíme?
Beroun, Praha – Západ, Kladno, Příbram a/nebo Rakovník (výjezdy se snažíme přizpůsobit místu bydliště zdravotníků, vždy maximálně s hodinovým dojezdem)

Na jaký úvazek?
- nejvíce by nyní pomohl úvazek plný, ale prostor je i na jiné typy úvazků

Požadavky

Co potřebujeme my od vás?

- odbornou způsobilost v oboru všeobecná (dětská) sestra, v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb. o nelékařských zdravotnických povoláních, v platném znění ?
- řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič (případně zajistíme kondiční jízdy) ?
- práce na PC – administrativě se bohužel úplně nevyhneme ?
- spolehlivost, empatii, zodpovědnost, bezúhonnost, odolnost vůči stresu (ale nebojte, máme skvělé supervize a pravidelný přísun sladkého zejména na poradách ?)
- schopnost samostatné, ale i týmové spolupráce (kryjeme vám záda, ale někdy je potřeba rozhodovat se rychle) ?
- velké srdce výhodou ❣️

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout?

- smysluplnou a rozmanitou práci ?
- podporující multidisciplinární kolektiv - na práci nejste sami ??
- odpovídající finanční ohodnocení + prémie ?
- benefity - 5 týdnů dovolené, sick days & návštěvy lékaře, stravenkový paušál, věrnostní benefity, mobilní telefon atd. ☎️
- služební automobil (na plný úvazek) ?
- velké plus je časová flexibilita - chápeme, že máte osobní život a rodinu ⏰
- postupné zaškolení v dětské i dospělé paliativní péči - dle vašeho zájmu ?
- supervize, další vzdělávání a prostor k seberealizaci ?

Další informace

Nástup možný ihned, více informací na www.dustojnyodchod.cz

-> Máte zájem? Pište na hajkova@dustojnyodchod.cz ✏️
-> Máte dotazy? Napište nebo zavolejte a my vám rádi vše zodpovíme nebo vás pozveme na dobrou kávu ☕️ a ukážeme vám, jak a kde pracujeme ?
->Nejste si jistí? Zkuste nezávazně vyjet do terénu s naší sestřičkou a poznejte trochu práci i náš tým✨

Informace o pozici

  • Důstojný odchod z.ú.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Zákaznický servis,
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: absolventy, důchodce
  • Místo pracoviště: Beroun