Nabídka práce > Pečující osoba/chůva v jeslích

Pečující osoba/chůva v jeslích

Náplň práce

Naší vizí je zlepšit předškolní péči i těm nejmenším (děti od 1 roku) a usnadnit rodičům balancovat mezi prací a rodinou. Náplní práce je péče o tyto malé děti, rozvíjíte jejich schopnosti a dovednosti podle jejich a individuálních potřeb, naše koncepce předškolní péče je inspirována pedagogikou Marie Montessori.
S empatií, laskavostí a respektem se staráte o to, aby děti byly v bezpečném, čistém a příjemném prostředí.

Požadavky

Splnit požadované vzdělání - pedagogické, zdravotní, sociální nebo rekvalifikační kurz chůvy v DS
Nadšení pro práci s dětmi
Respektující přístup a komunikaci
Odpovědnost, trpělivost, pečlivost
Zájem o další rozvíjení se v oboru
Proaktivní přístup k přípravě aktivit s dětmi

Nabízíme

Adekvátní mzdu
Dlouhodobá spolupráce
5 týdnů dovolené
Hrazené další vzdělávání v oboru
Možné osobní ohodnocení
Skvělý tým a zázemí neziskové organizace s 8 letou tradicí
Otevírací doba 8-17h - střídání v 8h směnách

Další informace

Je to to co čtete pro vás to pravé? Pak jsme se pravděpodobně našli. Dejte nám o tom vědět. Už se na vás moc těšíme a naplánujeme si osobní setkání.

Informace o pozici

  • Family and Job, z.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ostatní, Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: angličtina výhodou
  • Plat: 28000-34000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: férový plat, dlouhodobá spolupráce, 5 týdnů dovolené, hrazené další vzdělávání v oboru, osobní ohodnocení, skvělý tým
  • Vhodné pro: absolventy, zkušené pečující osoby - všechny, kdo umí pracovat s malými dětmi
  • Místo pracoviště: Praha - Smíchov nebo Podolí