Nabídka práce > Vedoucí posunu/vlakvedoucí nákladní dopravy

Vedoucí posunu/vlakvedoucí nákladní dopravy

Náplň práce

- Organizování i řízení posunu a jízdy vlaku v železniční stanici a na vyloučené koleji
– Sestavování vlak nebo skupiny železničních vozů
– Zpracování administrativu, provozní agendu pro odjezd a jízdu vlaku
– Obsluha manipulační místa
– Svěšování, rozvěšování kolejových vozidel, obsluhování jejich ruční brzdy a zajištění stojících vozidel proti ujetí předepsaným způsobem apod.

Požadavky

Praxi v železničním provozu, praxe na pozici vedoucího posunu/vlakvedoucího v nákladní dopravě výhodou
Zdravotní způsobilost
Spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost
Ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

- Zajímavé finanční ohodnocení
- Práci v přátelském kolektivu a osobní přístup
- Příspěvek na penzijní pojištění
-Služební telefon + tablet i pro soukromé účely
- Příspěvek na dojíždění
- Hrazení ubytování mezi směnami
- Po zkušební době IN100 nebo ONE TICKET na 365 dnů
- Pravidelná školení, možnost odborného a profesního rozvoje
- Působnost po celé ČR

Další informace

Rozjeďte to s námi po správné koleji. Těšíme se na Vaše životopisy.

Informace o pozici

  • Východočeská dráha s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Český jazyk
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží