Nabídka práce > Recepční v plaveckém a wellness centru

Recepční v plaveckém a wellness centru

Náplň práce

Přivítání a registrace dětí a jejich rodičů při příchodu na dětské plavání.
Poskytování informací ohledně plaveckých kurzů, cen, platby a dalších důležitých informací.
Zajištění plynulého chodu recepce, včetně telefonní a e-mailové komunikace.
Úklid a udržování čistoty prostor dětského plaveckého centra mezi jednotlivými hodinami.
Kontrola a doplňování potřebných materiálů a vybavení.

Požadavky

Komunikativní znalost češtiny.
Schopnost efektivně komunikovat s dětmi a rodiči.
Zkušenost s recepčními nebo obdobnými pracovními pozicemi je výhodou.
Schopnost pracovat samostatně i v týmu.
Organizační schopnosti a pečlivost při plnění úklidových povinností.

Informace o pozici

  • Centrum trvalého zdraví, o.p.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: angličtina základní znalost
  • Plat: 25000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: absolventy, studenty
  • Místo pracoviště: Praha 6