Nabídka práce > ,,PROJEKT-MANAGER pro Fit - out obchodních jednotek

,,PROJEKT-MANAGER pro Fit - out obchodních jednotek

Náplň práce

Komunikace s klientem v AJ.
Dohled a řízení prací na stavbě
Koordinaci dodavatelů
Účast na kontrolních dnech
Kontrola dodržení smluvních termínů a technologických postupů
Zajištění čistoty a pořádku na staveništi

Požadavky

SŠ stavebního zaměření nebo znalosti na odpovídající úrovni
Orientace ve stavebních výkresech
Řidičský průkaz skupiny B
Znalost MS Office
Podmínkou znalost AJ na komunikační úrovní v mluvené formě a psané formě.
Časová flexibilita
Samostatnost

Nabízíme

Zajímavou, různorodou práci
Práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu
Zajímavé motivační pracovní ohodnocení
Auto i pro soukromé účely
Notebook/iPad
Telefon

Další informace

Jsme mladá rostoucí firma, stavíme převážně obchodní jednotky a restaurace v obchodních centrech, nebo butiky na ulici.
S novými projekty se nám roztrhl pytel a tak k našemu Projekt Manažerovy, hledáme posilu!
Potřebujeme spolehlivého, pracovitého kolegu, který má zkušenosti s prací projekt managera. Co nebudeš znát, to tě rádi naučíme.

Většinu staveb máme v Praze a v rámci České republiky. Aktuálně se naše firma rozrostla na trh Holandska, Belgie, Polska, Německa a Rakouska, tedy počítáme s tebou , že rád cestuješ.

Informace o pozici

  • BUILDING STORE GROUP s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ
  • Plat: 85000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: plat + bonusy
  • Místo pracoviště: praha 10