Nabídka práce > Kariérní Příležitost - FIXNÍ MZDA 30.000KČ

Kariérní Příležitost - FIXNÍ MZDA 30.000KČ

Náplň práce

Komunikace se zákazníky denně po telefonu.

Požadavky

Komunikativnost, pozitivní přístup, tah na branku.

Nabízíme

Naším největším bohatstvím je skvělý kolektiv lidí, kteří Tě nikdy nenechají ve štychu. Za námi se budeš do práce těšit.

Protože víme, že prostředí je důležité: Budeš pracovat v nových moderně vybavených kancelářích.

Práci od pondělí do pátku.

Nabízíme HPP, pokud nemáš dlouholeté pracovní zkušenosti, nevadí, u nás Tě všechno důležité naučíme.

Do práce budeš mít skvělou dostupnost, protože jsme kousek od OC Karolina.

U nás jednáme s každým férově a nabízíme i možnost kariérně růst.

Pokud máš rád výzvy, pak hledáme právě TEBE.

Informace o pozici

  • Najdemjob s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 30000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Dominikánská 350/5