Nabídka práce > Projektant osvětlení / Světlotechnický projektant

Projektant osvětlení / Světlotechnický projektant

Náplň práce

Výpočty a modelování v programu Dialux
Příprava projektů spojených s LED osvětlením
Práce v menším týmu
Komunikace se zákazníky

Nemáte zkušenosti z oblasti LED osvětlení? Neumíte v programu Dialux? NEVADÍ, RÁDI VÁS VŠE NAUČÍME.

Požadavky

Minimálně SŠ vzdělání technického směru
Orientace ve výkresové a technické dokumentaci
Technické myšlení, orientace v technických normách a předpisech
Komunikativnost, pečlivost, schopnost práce v týmu
Časová flexibilita, samostatnost, ochota učit se novým věcem
Pro zákaznický přístup
Znalost systému MS Windows, MS Office, výhodou Dialux/Relux
Znalost Aj
Řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme

Stabilní zázemí prosperující firmy s více než 25letou tradicí
Přátelskou firemní atmosféru
Jednosměnný provoz
Příležitost být v kontaktu s lidmi
Možnost osobního rozvoje – účast na školeních a prezentacích
Stravenkový paušál
Možnost home office
Místo výkonu práce Kamenický Šenov

Další informace

Informace o pozici

  • THOME Lighting s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: český, výhodou anglický
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravenkový paušál, možnost home office po zaučení, jednosměnný provoz, možnost osobního rozboje
  • Místo pracoviště: Kamenický Šenov