Nabídka práce > Odborný referent pro systém sběru dat

Odborný referent pro systém sběru dat

Náplň práce

Stručný popis náplně práce:
- zadávání dat, vyhodnocování a zkvalitnění systému sběru dat včetně integrace dalších informací do operačního systému;
- návrh a implementace řízení jakosti pro sběr dat;
- komunikace s dodavateli informací pro sběr dat, kdy v první etapě se bude jednat zejména o data od veterinárních lékařů a distributorů, prostřednictvím nichž veterinární lékaři data hlásí;
- interakce s dodavateli dat s cílem zavedení nového systému pro sběr dat (návštěvy v místě, podmínky pro sledování, pomoc s funkcí databáze)

Požadavky

Vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu
Ostatní požadavky:
Znalost AJ odpovídající alespoň 1. úrovni (stupni) znalosti cizího jazyka pro standardizované jazykové zkoušky stanovené rozhodnutím Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Nabízíme

Pracovní poměr na dobu určitou – v souladu s podmínkami grantu SMP-FOOD-2022-AMRtool – provádění sběru a vykazování údajů o prodeji a používání antimikrobiálních látek u zvířat za období 2022-2027; doba určitá do 31.12.2027.

Pestrá práce v oblasti sběru dat o veterinárních léčivých přípravcích pro regulatorní autoritu

Databáze, vkládání a analýza dat, zkvalitňování systému či jednání s dodavateli dat.
Chcete-li se učit, jste pečliví a komunikativní, pak ani předchozí praxe není podmínkou a čekáme právě na Vás.

  • Ústav pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: AJ
  • Plat: Od 27000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, po zkušební době a zapracování možné další benefity FKSP
  • Místo pracoviště: Brno