Nabídka práce > Produktový specialista

Produktový specialista

Náplň práce

· Neustálý monitoring aktuálních a budoucích trendů, abychom dodávali to nejlepší na trhu
· Tvorbu analýzy konkurence a nadefinování kompletní specifikace produktu
· Komunikaci s kanceláří nebo továrnou v Číně, vyjednávání ceny, funkcí, testování vzorků a dohled nad hladkým průběhem výroby a dopravy
· Zajištění základních podmínek pro produkt - vzhled, balení, záruční doba
· Analýzu prodeje, nastavení optimálního marketingu pro daný produkt a zajišťování zpětné vazby uživatelů
· Přípravu podkladů pro copywritera, aby napsal nejen skvělé popisky na web, ale i vstupní manuál, který musí být maximálně "user friendly"
· Hlídání skladových zásob daných produktů a jeho doby obrátky na skladu
· Správa e-shopu B2C pro zahraničí - sběr informací od zákazníků, vyřizování dotazů zahraničních zákazníků, podílení se na tvorbě B2C shopu.

Požadavky

Produktový specialista ve Swisstenu by měl být:
· Vášnivý fanoušek mobilních telefonů, rád zkouší nové funkce a sleduje trendy v oblasti technologií
· Má základní znalosti elektrických souvislostí a principů
· Ponoří se s chutí do hledání nových výrobků, nebojí se náročných úkolů a umí dotahovat dlouhodobé projekty
· Své myšlenky dokáže zdatně vysvětlit i obhájit před druhými
· Cestování a vyjednávání v Číně ho bude bavit
· Ovládá angličtinu na pokročilé úrovni (především psaná forma, poslech a základní konverzace)
· Vkládá do nových výrobků kus sebe a s chutí je testuje v práci i mimo ni
· Úzce spolupracuje s obchodním týmem

Nabízíme

· Pracovní poměr na dobu neurčitou
· Slevu na firemní výrobky, cafeterii a stravenky
· Pružnou pracovní dobu a možnost občasného home office
· Podporu kariérního růstu a nepřenositelné zkušenosti – zjištění, jak se obchoduje s dalšími 30 zeměmi nejen v Evropě nebo jak obchodují největší prodejci elektroniky v ČR jako Alza, Datart nebo Mall group.
· Firemní notebook
· Bonusy a prémie

Další informace

Přinášej s námi na evropské trhy produkty budoucnosti!

Firma Swissten vyrábí mobilní příslušenství a od svého založení v roce 2015 si rychle vybudovala dobré jméno v mnoha zemích po celém světě. Portfolio značky se od původní řady cestovních nabíječek rozšířilo na více než 1100 produktů. Princip je přitom jednoduchý, nabídnout uživatelům co nejlepší poměr ceny a kvality.

Nástup je možný ihned nebo dle dohody.

Informace o pozici

  • GAMACZ.CZ s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: Čeština, Angličtina
  • Plat: 45.000,- - 55.000,-
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Sleva na firemní výrobky, cafeterie, stravenky, pružná pracovní doba a možnost občasného home office
  • Vhodné pro: Nadšené milovníky mobilních technologií (věk cca 24-35 let)
  • Místo pracoviště: Náchod