Nabídka práce > Obsluha stánku s pečivem i s ubytováním přímo v kempu.

Obsluha stánku s pečivem i s ubytováním přímo v kempu.

Náplň práce

Nastartujte svou vyjímečnou sezónní výdělečnou brigádu při stánkovém prodeji nejen točené zmrzliny. Prodej točené zmrzliny, kávy a ledové tříště ve zmrzlinovém stánku V ATC Merkur I S UBYTOVÁNÍM. Pokud chceš zkusit práci v našem kolektivu a splňuješ naše požadavky, tak neváhej a pošli nám svůj životopis s fotografií, tyto nabídky budou upřednostněny. Budeme se těšit!

Požadavky

Je potřebná samostatnost, spolehlivost a milé vystupování, směny mohou být ve všedních dnech i o víkendech, vše po vzájemné domluvě.

Nabízíme

Nabízíme malý kolektiv a hezké mezilidské vztahy. VELMI ZAJÍMAVÝ VÝDĚLEK.

Informace o pozici

  • MARCELA PILOUŠKOVÁ
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 120,-/ hod.
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: ATC Merkur - Pasohlávky obec, 691 22