Nabídka práce > Pracovník technických služeb obce

Pracovník technických služeb obce

Náplň práce

 manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita
 řízení a obsluha motorových vozidel, práce s technikou (traktor, křovinořez, traktůrek na sekání trávy), opravy
všeho druhu, údržba chodníků a místních komunikací (v zimě včetně vyhrnování sněhu),
 péče o veřejnou zeleň, úklid veřejných prostranství
 doba neurčitá s 3měsíční zkušební dobou
 jednosměnný provoz, pracovní úvazek na 40 hodin týdně
 platové rozpětí od 15 240 do 47 580 Kč dle započitatelné praxe + osobní příplatek 20 % ze základního platu +
odměny od 0 – 3 000, - Kč po uplynutí zkušební doby
 Místo výkonu práce: Obecní úřad Přezletice, Veleňská 48, 250 73 Přezletice
 Nástup možný ihned

Požadavky

 Kvalifikace dle § 19 zák. 250/2021 Sb. a nařízení vlády dle § 5, a vyšší zák.194/2022 Sb. výhodou (bývalá vyhláška 50)
 Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B
 Řidičský průkaz – skupina T, E výhodou

Nabízíme

 obecní stravování – s příspěvkem
 dovolená navíc – celkem 25 dní
 Sick days – 5 dní

Další informace

doba neurčitá s 3měsíční zkušební dobou
jednosměnný provoz, pracovní úvazek na 40 hodin týdně

Informace o pozici

  • Obec Přezletice
  • Středočeský kraj
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: od 15 240 do 47 580
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Přezletice