Nabídka práce > Zahradník Trojského zámku

Zahradník Trojského zámku

Náplň práce

- obsluha zahradních strojů jako například malotraktor, elektrické vozítko, sekačka, křovinořez, plotostřih,
motorová pila
- údržba veškeré zeleně rytím, okopáváním, zaléváním, sekáním – ručně nebo pomocí mechanizace
- provádění chemických postřiků pesticidy a fungicidy
- základní údržba zahradní mechanizace
- úklid areálu zahrady
- údržba nádvorních komunikací (likvidace plevele a čištění cestiček)
- výsadba ovocných stromů a okrasných dřevin

Požadavky

- zahradnické vzdělání či praxe výhodou
- zkušenost s motorovými zahradními stroji
- přátelská nekonfliktní povaha
- aktivní přístup ke svěřeným úkolům
- spolehlivost a zodpovědnost
- velice dobrá fyzická zdatnost
- ŘP – nejméně sk. B
- dobrý zdravotní stav

Nabízíme

- krásné pracovní prostředí zámecké zahrady
- přátelský a sehraný kolektiv
- pracovní smlouvu na HPP na 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou
- jistotu stabilního místa ve státní organizaci GHMP
- benefity - příspěvek na stravování, fond FKSP, využití rekreačního objektu na jihu Čech
- platové ohodnocení dle platných tarifů
- možnost dalšího rozvoje svých znalostí (školení, kurzy apod.)
- dobré dopravní spojení

Informace o pozici

  • Galerie hlavního města Prahy
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zemědělství, lesnictví, ekologie,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: dohodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Troja