Nabídka práce > Skladník - DPČ

Skladník - DPČ

Náplň práce

Jsi manuálně zručný a máš zkušenosti s pozicí skladníka?
Pak hledáme právě TEBE!

Můžeme ti nabídnout za tvoje zkušenosti startovací mzdu 130 Kč/h!

Budeš zajišťovat hladký chod skladu. Nemusíš se ničeho bát, jelikož budeš velmi dobře zaučen. Pokud chceš, tak ti můžeme zajistit prohlídku výroby ať víš co tě čeká.

Práce není fyzicky náročná, zvládne ji kdokoliv a zaručujeme ti zázemí skvělé společnosti, která si tě bude vážit.

Požadujeme

  • spolehlivost, manuální zručnost

  • chuť pracovat

  • ochotu docházet na ranní směny

Nabízíme

  • práce na DPČ

  • startovací mzda od 130 Kč/h!

  • Pracovní oděv

  • osobní ohodnocení podle výkonu v práci

  • možnost profesního růstu

Pokud je to pro tebe lákavá nabídka, tak neváhej nám hned zavolat do kanceláře do Karlových Varů nebo nám vypiš žádost a my se ti obratem ozveme!

Těšíme se na TEBE!

Informace o pozici

  • ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Ostrov