Nabídka práce > Technická podpora obchodního oddělení

Technická podpora obchodního oddělení

Náplň práce

Technická podpora servisních partnerů a koncových zákazníků
Komunikace se servisním oddělením a administrativní agenda s tímto spojená
Záruční/pozáruční servis
Příprava podkladů pro programy NZÚ/Kotlíkové dotace

Požadavky

Min. SŠ vzdělání (technického zaměření)

Praxe v oblasti tepelných čerpadel, větrných a fotovoltaických elektráren podmínkou

Středně pokročilá znalost AJ

Uživatelská znalost PC

ŘP.sk.B

zkušenost v oblasti dotačních programů vítána

Nabízíme

zajímavou práci a zázemí stabilní společnosti v perspektivním oboru

práci na plný úvazek a motivující finanční ohodnocení

přátelský kolektiv

nástup možný ihned

Informace o pozici

  • HOME EXPERT, s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Čeština, angličtina
  • Plat: 30 000 - 50 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Klecany