Nabídka práce > Recepční

Recepční

Náplň práce

Objednávání klientů telefonicky, e-mailová korespondence, Benefit programy evidence, rozpis masáží pro masérky, velmi dobrá orientace na skladbu masáží při objednání( efektivnost ), přejímání zboží a jeho prodej na pobočce ( kosmetika), údržba salonu a komunikace s thajskými masérkami v Aj. Denní evidence v Excell tabulce

Požadavky

Požadujeme znalost Aj, uživatelsky PC ( email, Facebook , Excel - základ ). Samostatnost, vstřícné a milé chování a vcítění se do potřeb klientů.

Nabízíme

Úplný nebo částečný úvazek, po zapracování 120 Kč čistého nástupní plat. Poté možno PS, po dohodě úvazku navýšení 150,-Kč
Možnost spolupráce na ŽL , možnost postupu k vedení celého salonu .

Informace o pozici

  • Montra, s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: AJ
  • Plat: 120,-/h
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: slevy na masáže
  • Vhodné pro: studenty, důchodce, na mateřské dovolené, ZP
  • Místo pracoviště: Kladno