Nabídka práce > Projektant stavař, architekt

Projektant stavař, architekt

Náplň práce

Hledáme ideálně studenta (případně absolventa magisterského studia).

Poskytujeme kompletní architektonické služby od skici až po realizaci. Navrhujeme budovy, interiéry, veřejné prostory i územně plánovací dokumentaci.

Chceme, abys dělal to, v čem jsi dobrý a co tě baví, my ti pro to dáme ideální prostředí a příležitost.

Hlásit se e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny od 8.00 do 12.00 hod.
telefon: 377 329 765

Požadavky

chuť do pestré, různorodé a odpovědné práce

Nabízíme

Pracovní flexibilitu a příjemné platové ohodnocení.

Další informace

Na co se u nás můžeš těšit?
• Zajímavé projekty – budeš u vzniku projektu od samého začátku až po realizaci
• Různorodá práce
• Možnost seberealizace – oceníme tvoje zkušenosti a nápady
• Kolektiv s pohodovou atmosférou
• Flexibilní pracovní doba
• Nástup možný ihned

Informace o pozici

  • akad. arch. Václav Šmolík
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání:
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: absolventy, nejlépe studenty Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara, dlouhodobá brigáda
  • Místo pracoviště: Bedřicha Smetany 142/7, Plzeň